Elektroinstalace IDA spol. s r.o.

Slaboproudé rozvody

Alarmy

Provádíme montáž a poskytujeme služby na zabezpečení vašeho domu, bytu, firmy, či jiných objektů. Montujeme nejvhodnější zařízení vybrané na míru. Kouřové detektory, detektory proti vytopení bytu či domu či kanceláře, pohybové detektory, fotobuňky, kouřová čidla, tepelná čidla, hlásiče CO ,detektory otevřených oken, detektory otevřených dveří, sirény, dálkové ovládání přímo z vašeho mobilu.

Kamerové systémy

Kompletní instalace kamerového systému. Navrhneme potřebnou síť k fungovaní a rozmístění vhodných kamer po objektu. Montáž provádíme pomocí kabelů či jako bezdrátové řešení. Záleží na požadavcích zákazníka. Instalujeme IP kamery i kamery analogové. Jednoduchá přehledná aplikace v telefonu, tabletu či počítači. Připojíte se na vaše zařízení odkudkoliv pro kontrolu hlídaného objektu ať už online nebo ze záznamového zařízení.

Strukturovaná kabeláž

Realizujeme kabelové datové rozvody nejen ve firmách, ale i v rodinných domech. 

Rozvody televizních antén

Montáž a servis rozvodů televizních antén v rodinných domech, bytech ,bytových domech či v jiných bytových prostorách. Provádíme rekonstrukce bytových jednotek pro příjem DVB-T2 signálu, výměny antén, rozvodů.