Elektroinstalace IDA spol. s r.o.

Napsali o nás

alenahoudova80@seznam.cz

Poptávka:
Poptávám výměnu elektrických rozvodů v bytovém domě.

Hodnocení:
S realizací jsem velice spokojena. Termín i cena dodrženy. Komunikace perfektní. Práce byla velmi profesionální.

mirekvosahlik1@seznam.cz

Poptávka:
Vyměnit osvětlení v bytovém domě. 

Hodnocení:
Dobrý den,
Jednání a jejich přístup k zákazníkům se jen tak nevidí, naprosto mne tím ohromili. Dodrželi termíny schůzek před zahájením prací a to nemluvě o termínu předání. Nemůžu jim nic vytknout. Firmu vřele doporučuji.

stanislavonderka62@seznam.cz

Poptávka:
Jedná se o postupné provádění nové elektroinstalace v rodinném domě namísto stávající, nevyhovující. Dům má 8 místností se starou elektroinstalací. Potřebujeme navrhnout a provést  rekonstrukci této nevyhovující elektroinstalace. Pokud by to bylo možné, vyhovovalo by nám provedení rekonstrukce v tomto roce.

Hodnocení:
S realizací jsme maximálně spokojeni. Spolupráce s uvedenou firmou byla na takové úrovni, že jsme byli mile překvapeni. Ve všech našich požadavcích nám bylo vyhověno, případně navrženo jiné, lepší řešení. Práce byla komplikována tím, že jsme v domě a tím i v rekonstruovaných prostorách bydleli a postup musel být v důsledku toho upravován. Vše ale proběhlo bez problémů. Také jednání s uvedenou firmou bylo vynikající. Nejen, že jsme se  snadno domluvili na postupu prací, ale ochotně nám poradili i ve věcech, které se netýkaly rekonstrukce, případně pomohli s jednoduchými stavebními opravami. Pokud budeme potřebovat v oblasti elektroinstalace v budoucnu něco dělat, určitě se budeme snažit si na práci domluvit stejnou firmu.

petrkraveluk@seznam.cz

Poptávka:
Potřebujeme nainstalovat vnitřní světla: 13 na zeď, 18 stropních svítidel a venkovní světla. V mnoha případech bychom také potřebovali světla posunout. Vyvrtat spáru do stropu - omítnutý beton, uložit kabel, zaštukovat nebo zasádrovat.

Hodnocení:
Montážníci byli velice schopní, rychlí, komunikativní a při instalaci osvětlení také velice precizní. Měli jsme tam řadu technických zádrhelů, všechny velmi šikovně vyřešili k naší maximální spokojenosti. Jsou to lidé kteří o svojí práci skutečně přemýšlejí a snaží se pro zákazníka udělat to nejlepší.

pavelzivcak8@seznam.cz

Poptávka:
Potřebujeme vyměnit v celém starším rodinném domě zásuvky a vypínače za nové. Odhaduji že toho je tak cca 70ks.

Hodnocení:
Vše proběhlo dle dohody jak termín tak cena. Firmu můžu doporučit.

karelvosmahlo@seznam.cz

Poptávka:
Rekonstrukce elektroinstalace v bytovém domě.

Hodnocení:
Firma patří mezi stálé partnery při komplexní údržbě našeho činžovního domu. Pravidelné revizní práce i opravy stávající sítě elektro a domácích telefonů, nová elektroinstalace, poradenství – ve všech těchto oblastech jsou spolehliví, ochotní, rychlí, a to ve větších zakázkách i skutečných maličkostech. Jsme s nimi velmi spokojeni.